ME U-21: Składy na Polska - Szwecja
2017-06-19 19:42:13; Aktualizacja: 8 lat temu
Znamy już wyjściowe składy na drugi mecz reprezentacji Polski na Euro U-21, w którym zmierzą się oni ze Szwecją.
Podopieczni Marcina Dorny znajdują siępod ścianą. W spotkaniu numer jeden przegrali oni bowiem 1:2 zeSłowacją i by liczyć się w walce o wyjście z grupy, po prostumuszą dzisiaj zwyciężyć.
Tak jak przypuszczano, wwyjściowym składzie Polaków na poniedziałkowy mecz nie maBartosza Kapustki. Gracz Leicester City nabawił się bowiem urazustawu skokowego. W jedenastce jest z kolei Dawid Kownacki, który niemógł zagrać ze Słowakami z uwagi na kartkowe zawieszenie. W składzie Szwedów nie brakuje doskonale znanego polskim kibicom Pawła Cibickiego.
Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45. Popularne
Polska: Wrąbel - Kędziora,Bednarek, Jach, Jaroszyński - Frankowski, Dawidowicz, Linetty,Kownacki, Moneta - Stępiński.
Rezerwowi: Drągowski, Stryjek, Bielik, Łasicki, Murawski, Lipski, Piątek, Niezgoda, Kubicki, Buksa, Szymiński.
Szwecja: Cajtoft - Wahlqvist,Larsson, Dagerstal, Lundqvist - Tibbling, Hallberg, Fransson - Olsson- Strandberg, Cibicki.













![Dramat Jakuba Modera. Czeka go wielomiesięczna przerwa [OFICJALNIE]](img/photos/109662/170x113/jakub-moder.jpg)


![Nadeszło przełamanie! Liverpool wygrywa z Aston Villą [WIDEO]](img/photos/96441/170x113/liverpoolfc.jpg)




![Dramat Jakuba Modera. Czeka go wielomiesięczna przerwa [OFICJALNIE]](img/photos/109662/90x60/jakub-moder.jpg)


![Nadeszło przełamanie! Liverpool wygrywa z Aston Villą [WIDEO]](img/photos/96441/90x60/liverpoolfc.jpg)




