Mecz Atromitos - AEK Ateny odwołany przez... zły rozmiar bramek [WIDEO]

Mecz Atromitos - AEK Ateny odwołany przez... zły rozmiar bramek [WIDEO] fot. A-sports.gr
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport24.gr I Thestandard.gr

Zaplanowany na niedzielę mecz 21. kolejki greckiej ekstraklasy pomiędzy Atromitosem a AEK-iem Ateny nie odbędzie się w wyznaczonym terminie - podaje Sport24.gr.

Piłkarze zajmującego siódme miejsce w tabeli ligi greckiej Atromitosu mieli rozpocząć mecz z przewodzącym jej AEK-iem Ateny o 16:30. Spotkanie nie wystartowało jednak zgodnie z planem. Wszystko przez to, że przedstawiciele AEK-u zgłosili zastrzeżenia dotyczące wysokości jednej z bramek.

Dość szybko pojawili się przy niej ludzie, którzy zmierzyli odległość między poprzeczką a murawą i stwierdzono, że faktycznie jest ona zbyt krótka o pięć-siedem centymetrów. Niedługo po tym gospodarze wpadli na pomysł, by... wykopać łopatami mały dołek, niwelując różnicę.

Thestandard.gr pisze, że wysokość drugiej bramki również nie odpowiadała normie, chociaż tutaj różnica była nieco mniejsza.

Początkowo rozpoczęcie meczu na Peristeri Municipal Stadium zostało opóźnione, ale po finalnych pomiarach sędzia Evangelos Manouhos udał się do szatni i zdecydował o jego odwołaniu.

Więcej na temat: Grecja Wideo AEK Ateny Atromitos FC

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy