Mecz Atromitos - AEK Ateny odwołany przez... zły rozmiar bramek [WIDEO]

Mecz Atromitos - AEK Ateny odwołany przez... zły rozmiar bramek [WIDEO] fot. A-sports.gr
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport24.gr I Thestandard.gr

Zaplanowany na niedzielę mecz 21. kolejki greckiej ekstraklasy pomiędzy Atromitosem a AEK-iem Ateny nie odbędzie się w wyznaczonym terminie - podaje Sport24.gr.

Piłkarze zajmującego siódme miejsce w tabeli ligi greckiej Atromitosu mieli rozpocząć mecz z przewodzącym jej AEK-iem Ateny o 16:30. Spotkanie nie wystartowało jednak zgodnie z planem. Wszystko przez to, że przedstawiciele AEK-u zgłosili zastrzeżenia dotyczące wysokości jednej z bramek.

Dość szybko pojawili się przy niej ludzie, którzy zmierzyli odległość między poprzeczką a murawą i stwierdzono, że faktycznie jest ona zbyt krótka o pięć-siedem centymetrów. Niedługo po tym gospodarze wpadli na pomysł, by... wykopać łopatami mały dołek, niwelując różnicę.

Thestandard.gr pisze, że wysokość drugiej bramki również nie odpowiadała normie, chociaż tutaj różnica była nieco mniejsza.

Początkowo rozpoczęcie meczu na Peristeri Municipal Stadium zostało opóźnione, ale po finalnych pomiarach sędzia Evangelos Manouhos udał się do szatni i zdecydował o jego odwołaniu.

Więcej na temat: Grecja Wideo AEK Ateny Atromitos FC

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy