Mecz FC Basel - Fiorentina przerwany, reanimacja kibica

Mecz FC Basel - Fiorentina przerwany, reanimacja kibica fot. TV
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

W drugiej połowie dogrywki rewanżowego meczu półfinałowego Ligi Konferencji Europy FC Basel - Fiorentina zawody zostały przerwane na blisko dziesięć minut. Pomocy potrzebował jeden z kibiców.

Zawody od początku obfitowały w emocje oraz ładne akcje. Po jednej z nich gola strzelił Zeki Amdouni. Wtedy Szwajcarzy byli już o krok od wejścia do wielkiego finału.

Uprzednio do siatki trafił Nicolás González. Ten sam zawodnik zanotował bardzo ważne trafienie, gdyż dające wynik 2:1 dla „Violi” i 3:3 w dwumeczu.

Sędzia zarządził dogrywkę. Na początku drugiej połowy rezerwowi Fiorentiny zaalarmowali służby medyczne.

Rozgrzewający się piłkarze dostrzegli, że jeden z kibiców potrzebuje pomocy. Lekarze ruszyli do sektora fanów włoskiej drużyny.

Akcja reanimacyjna trwała przez blisko dziesięć minut.

Ostatecznie spotkanie zostało wznowione.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy