Mecz FC Basel - Fiorentina przerwany, reanimacja kibica

Mecz FC Basel - Fiorentina przerwany, reanimacja kibica fot. TV

W drugiej połowie dogrywki rewanżowego meczu półfinałowego Ligi Konferencji Europy FC Basel - Fiorentina zawody zostały przerwane na blisko dziesięć minut. Pomocy potrzebował jeden z kibiców.

Zawody od początku obfitowały w emocje oraz ładne akcje. Po jednej z nich gola strzelił Zeki Amdouni. Wtedy Szwajcarzy byli już o krok od wejścia do wielkiego finału.

Uprzednio do siatki trafił Nicolás González. Ten sam zawodnik zanotował bardzo ważne trafienie, gdyż dające wynik 2:1 dla „Violi” i 3:3 w dwumeczu.

Sędzia zarządził dogrywkę. Na początku drugiej połowy rezerwowi Fiorentiny zaalarmowali służby medyczne.

Rozgrzewający się piłkarze dostrzegli, że jeden z kibiców potrzebuje pomocy. Lekarze ruszyli do sektora fanów włoskiej drużyny.

Akcja reanimacyjna trwała przez blisko dziesięć minut.

Ostatecznie spotkanie zostało wznowione.