Mecze na żywo: Cała kolejka ligi białoruskiej dostępna za darmo [WIDEO]

Mecze na żywo: Cała kolejka ligi białoruskiej dostępna za darmo [WIDEO]
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Szykuje się futbol na żywo w najbliższy weekend. Serwis MyCujoo wyemituje wszystkie spotkania czwartej kolejki ligi białoruskiej.

Sytuacja pandemiczna na Białorusi robi się coraz poważniejsza, jednak na razie nie wiąże się to z zakazami dotyczącymi rozgrywek piłkarskich. Dlatego liga białoruska swobodnie odbywa się - mało tego, przy udziale publiczności.

Rozegrano już trzy kolejki. Do tej pory mecze można było oglądać tylko na nielegalnych streamach, natomiast cała czwarta seria gier zostanie wyemitowana przez serwis MyCujoo.

Liderem tabeli Wyszejszaj lihi jest Eniergietyk-BDU Mińsk, dwunasty zespół poprzedniego sezonu, natomiast faworyci zaliczyli falstart - Dynama Brześć, mistrz sezonu 2019, plasuje się na dziesiątej lokacie, a BATE - na jedenastej.

Rozkład czwartej kolejki:

Piątek:
18:00 Nioman Grodno - Biełszyna Bobrujsk.

Sobota:
13:00 FK Słuck - FK Witebsk,
15:00 Tarpieda-BiełAZ - Eniergietyk-BDU Mińsk,
17:00 FK Haradzieja - Dynama Mińsk.

Niedziela:
14:00 FK Mińsk - BATE Borysów,
16:00 FK Smalawiczy - Szachcior Soligorsk,
18:00 Dynama Brześć - Isłacz.

Poniedziałek:
16:30 Sławija Mozyrz - Ruch Brześć.

Piątkowy mecz:


Wszystkie mecze znajdziecie tutaj: https://mycujoo.tv/en/

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy