MEDIA: Dybala podjął decyzję. Nie chce przechodzić do Manchesteru United!

MEDIA: Dybala podjął decyzję. Nie chce przechodzić do Manchesteru United!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport | Sky Sport

Paulo Dybala miał przekazać swojemu agentowi, że nie zamierza w trwającym okienku transferowym opuszczać szeregów Juventusu na rzecz kontynuowania kariery w Manchesterze United - informuje „La Gazzetta dello Sport” i „Sky Sport”.

W ostatnich dniach dużo mówiło się w mediach o możliwej wymianie na linii Manchester United-Juventus. Na jej mocy do drużyny z Premier League miałby przenieść się wspomniany reprezentant Argentyny, z kolei w przeciwnym kierunku powędrowałby Romelu Lukaku. Klub z Turynu chciał w ten sposób uniknąć potrzeby wydawania 85 milionów euro na belgijskiego napastnika, o którego względy zabiega też Inter Mediolan.

Dziennikarze „La Gazzetta dello Sport” i „Sky Sport” przekonują, że do takiej transakcji najprawdopodobniej nie dojdzie, ponieważ na tę przeprowadzkę nie zgodził się 25-letni zawodnik „Starej Damy”, który zamierza kontynuować swoją karierę w Juventusie.

Paulo Dybala miał między innymi z tego powodu nieco skrócić urlop po udziale w Copa América, aby odbyć rozmowę z Maurizio Sarrim na temat swojej roli w zespole w nadchodzącym sezonie. Ponadto piłkarz ma przejść w poniedziałek obligatoryjne testy medyczne i po ich zakończeniu wznowić normalne treningi z resztą drużyny z Turynu.

Mimo wszystko przedstawiciele „Starej Damy” planują dalej prowadzić negocjacje z „Czerwonymi Diabłami” na temat wymiany obu napastników z uwagi na kończące się już 8 sierpnia letnie okienko transferowe w Anglii. Po tym czasie ekipa z Old Trafford nie będzie mogła już zgłosić do udziału w rozgrywkach żadnego z pozyskanych graczy.

Nie można również wykluczyć faktu, że rozmowy prowadzone przez oba kluby ograniczą się tylko do osoby Mario Mandžukicia, który również znajduje się na celowniku Manchesteru United.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy