Media pewne nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Ale tak było też poprzednim razem i Cezary Kulesza zaskoczył...

Media pewne nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Ale tak było też poprzednim razem i Cezary Kulesza zaskoczył... fot. Dziurek / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Meczyki.pl | Sport.pl | Przegląd Sportowy Onet

Już wkrótce poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Media są przekonane, że zostanie nim Michał Probierz. Cezary Kulesza mógł jednak przygotować kolejny fortel...

Już jutro o 12:00 w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie odbędzie się specjalna konferencja, na której poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski.

Niemalże pewne jest, że nie zostanie nim Jan Urban, z którym nie przeprowadzono żadnych rozmów.

Ostateczny wybór dokonał się między dwójką kandydatów - Markiem Papszunem i Michałem Probierzem. Ten pierwszy cieszył się wyraźnym poparciem społeczeństwa - drugi ma inny atut.

Obecny opiekun kadry do lat 21 doskonale zna się z prezesem Cezarym Kuleszą. Jeśli wierzyć mediom, to właśnie 50-latek zastąpi na stanowisku Fernando Santosa.

Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl poinformował, że Probierz wyrósł na absolutnego faworyta. Stoją za nim również „baroni” federacji.

Przemysław Olszewik z „Przeglądu Sportowego Onet” twierdzi, że Papszun od dwóch dni żyje ze świadomością, że nie otrzyma nominacji. Obecnie przebywa na urlopie w Ostródzie, nie mając żadnego kontaktu z głową związku.

Oklepany frazes - „Cezary Kulesza lubi zaskoczyć” należy jednak wziąć sobie do serca.

Jeszcze na początku 2022 roku, po odejściu Paulo Sousy, wydawało się, że nowym opiekunem „Biało-Czerwonych” zostanie Adam Nawałka. Wówczas media były przekonane o głośnym powrocie. Ostatecznie na fotelu selekcjonera posadzono Czesława Michniewicza.

Wtedy nie spodziewał się tego nikt. Kulesza trzyma wszystkich w niepewności i puści dopiero jutro. Czy dojdzie ponownie do zaskoczenia? Wie o tym tylko jedna osoba.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy