Megan Rapinoe: Jeśli Bóg by istniał, nie przydarzyłaby mi się ta kontuzja

Megan Rapinoe: Jeśli Bóg by istniał, nie przydarzyłaby mi się ta kontuzja fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: BBC

Megan Rapinoe choć zakończyła karierę, to nie daje o sobie zapomnieć. Kontrowersyjna piłkarka znów wywołała burzę, a chodzi o wypowiedzi po feralnym spotkaniu.

Megan Rapinoe zakończyła futbolową karierę. Ostatnim meczem 38-letniej zawodniczki było starcie w finale Narodowej Piłki Nożnej Kobiet pomiędzy OL Reign a NJ/NY Gotham FC.

Amerykanka nie będzie wspominała tej rywalizacji zbyt dobrze, ponieważ musiała przedwcześnie opuścić plac gry. Wszystko przez podejrzenie naderwania ściegna Achillesa.

Na ten temat wypowiedziała się zaraz po rywalizacji.

- To był naprawdę trudny moment. Zdecydowanie nie tak wyobrażałam sobie ten ostatni mecz - powiedziała zapłakana zawodniczka.

- Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną w tej trudnej podróży. To coś niesamowite - może poza tym dzisiejszym. Liczyłam na nieco inne zakończenie.

Nie byłaby jednak sobą, gdyby nie włożyła kija w mrowisko. Jej następna wypowiedź odbiła się szerokim echem...

- Nie należę do osób religijnych. Nic z tych rzeczy. Jeśli Bóg by istniał, nie przydarzyłaby mi się ta kontuzja. To tylko znak, że on nie istnieje - stwierdziła zawodniczka.

38-latka to dwukrotna mistrzyni świata. Dodatkowo może pochwalić się też takimi osiągnięciami jak mistrzostwo olimpijskie z 2012 roku.

W swojej karierze występowała między innymi w Olympique Lyon, Sydney FC czy Seattle Sounders.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy