Meireles wróci do Premier League?

Meireles wróci do Premier League? fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Tottenham złożył zapytanie w sprawie Raula Meirelesa.

"Koguty" chcą zbudować silny skład na nowy sezon. Dotychczas w letnim oknie transferowym zespół zasilili wyłącznie obrońcy, dlatego na liście życzeń trenera Pochettino znajduje się sporo zawodników.

Jednym z nich jest 32-letni Meireles, który od trzech lat gra w Fenerbahce. Według Gianluki Di Marzio, w środę doszło do spotkania z agentem Portugalczyka w celu oceny sytuacji. Sprowadzenie zawodnika dysponującego sporym doświadczeniem z gry w Premier League może się okazać niezwykle trafną decyzją działaczy z Londynu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy