Menedżer Hull City o powrocie Grosickiego

Menedżer Hull City o powrocie Grosickiego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Hull City

Menedżer Hull City, Nigel Adkins, wypowiedział się na łamach oficjalnej strony internetowej klubu na temat Kamila Grosickiego.

Doświadczony skrzydłowy był bardzo bliski opuszczenia szeregów „Tygrysów” tuż przed końcem sierpnia.

O 30-letniego zawodnika bardzo mocno zabiegali przedstawiciele Bursasporu. Reprezentant Polski pojawił się nawet w Turcji i przeszedł obligatoryjne testy przed podpisaniem umowy z klubem.

Ostatecznie do zawarcia jakiegokolwiek kontraktu nie doszło, ponieważ w ostatniej chwili na horyzoncie pojawiła się możliwość transferu do Sportingu. Drużyna z Lizbony nie zdołała jednak osiągnąć porozumienia z Hull City i w efekcie Grosicki został zmuszony do powrotu do Anglii.

Właściciele ekipy z KCOM Stadium i sztab szkoleniowy nie ukrywali w ostatnich tygodniach, że zależało im na pozbyciu się dobrze opłacanego zawodnika, który nie spełniał pokładanych w nim nadziei. Z tego też powodu można było przypuszczać, że 30-latek po powrocie do klubu będzie musiał pogodzić się z grą w zespole U-23.

Dość niespodziewanie jego pozycja w drużynie uległa jednak zmianie i teraz Nigel Adkins zamierza korzystać z usług reprezentanta Polski, o czym poinformował na łamach oficjalnej strony internetowej klubu.

- Kamil nadal jest graczem Hull. Wiele rzeczy potoczyło się inaczej niż spodziewaliśmy, ale taki jest futbol. Teraz nie będzie miał problemów z powrotem, ponieważ wcześniej zintegrował się z resztą zespołu. On jest doskonałym piłkarzem i zdaje sobie sprawę, że będzie dalej z nami. Mam nadzieję, że przyczyni się do osiągania lepszych wyników przez drużynę. Reprezentował swój kraj na Mistrzostwach Świata i dlatego nie ma żadnych wątpliwości co do jego umiejętności. Musi je teraz tylko zaprezentować w klubie - powiedział menedżer „Tygrysów”.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Awantura po meczu Lyonu. Depay stanął w obronie Marcelo [WIDEO] Liga Mistrzów: Awantura po meczu Lyonu. Depay stanął w obronie Marcelo [WIDEO] Mertens na wylocie z Napoli. Skończy się zaskakującym transferem?! Mertens na wylocie z Napoli. Skończy się zaskakującym transferem?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy