Ménez trafi do Niemiec?
2014-03-14 17:47:34; Aktualizacja: 11 lat temu
Bayer Leverkusen szuka następcy Sidneya Sama. Jednym z kandydatów jest Jérémy Ménez.
Ménez może przenieść się do Bayeru Leverkusen na zasadzie wolnego transferu. Kontrakt francuskiego skrzydłowego z PSG wygasa po obecnym sezonie i nic nie wskazuje na to, że zostanie przedłużony.
26-letni piłkarz miałby być w zespole "Aptekarzy" następcą Sidneya Sama, który latem przeniesie się do Schalke 04 Gelsenkirchen.
O zainteresowaniu Ménezem ze strony Bayeru już w styczniu pisały niemieckie media. Teraz te informacje potwierdzają również francuscy dziennikarze.
Jérémy Ménez w obecnym sezonie rozegrał zaledwie jedenaście spotkań w lidze francuskiej w tym pięciokrotnie wchodził na murawę jako zmiennik.



![„Kompletny” występ Luisa Diaza, Bayern Monachium niepokonany [WIDEO]](img/photos/109368/170x113/luis-diaz.jpg)


![Gorzki powrót Trenta Alexandra-Arnolda na Anfield. Liverpool górą w hicie z Realem Madryt [WIDEO]](img/photos/96441/170x113/liverpoolfc.jpg)
![Spektakularny rajd w Lidze Mistrzów. Przeszedł całe boisko i strzelił gola [WIDEO]](img/photos/112340/170x113/xyz.jpg)



![„Kompletny” występ Luisa Diaza, Bayern Monachium niepokonany [WIDEO]](img/photos/109368/90x60/luis-diaz.jpg)


![Gorzki powrót Trenta Alexandra-Arnolda na Anfield. Liverpool górą w hicie z Realem Madryt [WIDEO]](img/photos/96441/90x60/liverpoolfc.jpg)
![Spektakularny rajd w Lidze Mistrzów. Przeszedł całe boisko i strzelił gola [WIDEO]](img/photos/112340/90x60/xyz.jpg)







