„Mentalnie miałbym trudno w Barcelonie, ale piłkarsko, kto wie?”

„Mentalnie miałbym trudno w Barcelonie, ale piłkarsko, kto wie?”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Rafał Wolski w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” wypowiedział się na temat swojej przyszłości, odnosząc się również do tego, co już za nim.

W 2013 roku pomocnik z wielkimi nadziejami odchodził z Legii Warszawa do Fiorentiny. Na Półwyspie Apenińskim mu się jednak nie powiodło i z czasem wrócił on do rodzimej Ekstraklasy, w której obecnie występuje w Lechii Gdańsk. Ostatnio 24-latkowi wiedzie się dobrze, a niezła forma zaowocowała powrotem do reprezentacji Polski. W jej koszulce Wolski pojawił się na murawie w spotkaniach z Armenią (gol) oraz Czarnogórą.


- Atrakcyjna zimowa oferta? Raczej nie będę niczego zmieniał. Zastanowię się sto razy, czy przeprowadzka byłaby dla mnie dobra. Na dziś jej nie planuję, będę kierował się tym, żeby pojechać do Rosji. Mundial to punkt, do którego chcę dotrzeć. (...) Ale życie piłkarza jest tak zakręcone, że nie da się niczego planować. Coś o tym wiem.


- Przed wyjazdem z Polski powiedziałem, że mógłbym sobie poradzić w Barcelonie i to się za mną ciągnęło. Pewnie mentalnie miałbym trudno, ale piłkarsko, to kto wie? Pewnie nigdy się nie przekonam. Barcelona jest dla mnie obecnie na zbyt odległej półce. Nie składam już żadnych deklaracji, bo ktoś powie, że mi odbiło, skoro gadam o takim klubie - przyznał Wolski.

Póki co, 24-latek rozegrał w tym sezonie pięć spotkań w Ekstraklasie. Zdobył w nich bramkę i zaliczył asystę. Dodajmy, że jego umowa z Lechią jest ważna do 30 czerwca 2019 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy