Merih Demiral odejdzie z Juventusu, ale zostanie w Serie A?!

Merih Demiral odejdzie z Juventusu, ale zostanie w Serie A?! fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Merih Demiral przykuł uwagę AS Romy, o czym informował w ostatnich godzinach Gianluca Di Marzio.

Władze AS Romy zdecydowały się zatrudnić na stanowisku trenera José Mourinho. Przed nowym szkoleniowcem postawiono jasny cel, jakim jest awans do Ligi Mistrzów.

Aby jednak drużyna osiągnęła określony poziom sportowy, potrzebne są wzmocnienia. Te powinny wkrótce nadejść między innymi w postaci Granita Xhaki oraz Ruiego Patrício.

Okazuje się jednak, że to nie koniec starań o nowych graczy. Tak przynajmniej twierdzi Gianluca Di Marzio. Zdaniem włoskiego dziennikarza szukany jest też piłkarz, który wzmocni defensywę.

W ostatnich dniach doszło w tej sprawie do spotkania z władzami Juventusu. Debatowano na nim w kwestii przeprowadzki na Stadio Olimpico Meriha Demirala.

Działacze ekipy z Turynu mają jasne wymagania. Jeśli ktoś zechce pozyskać reprezentanta Turcji, to musi liczyć się z wydatkiem rzędu 40 milionów euro. W grę nie wchodzą żadne wymiany.

Na ten moment ciężko ferować, co zrobi w tej sprawie AS Roma. Taki wydatek wydaje się obecnie mało prawdopodobny.

23-latek rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 24 mecze. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z Juventusem do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy