"Messi nie chciał ze mną zagrać, bo bał się przegranej"

"Messi nie chciał ze mną zagrać, bo bał się przegranej"	fot. Twitter
Marek Ratkiewicz
Źródło: Transfery.info

Gala wręczenia Złotej Piłki była wielkim wydarzeniem dla Abdulaziza Alshehriego.

25-latek pochodzi z Arabii Saudyjskiej i obecnie posiada tytuł najlepszego w grze FIFA na całym świecie. Zaszczytne miano zyskał w zeszłym roku w Monachium, kiedy to wygrał turniej FIFA Interactive World Cup.

W rozgrywce Alshehri wybrał reprezentację Portugalii, zaś o jego zwycięstwie przesądziła bramka wirtualnego Cristiano Ronaldo. Młody gracz otrzymał nagrodę w wysokości 20 tysięcy dolarów.

Kolejne wyróżnienie spotkało go w poniedziałek, kiedy to został specjalnym gościem gali FIFA Ballon D'Or. Wstawione przez 25-latka zdjęcia pokazują, że był to dzień, o jakim marzy każdy kibic.

Na dobry początek dnia, Alshehri spędził czas w limuzynie razem z Brazylijczykiem Kaką, z którym rozegrał mecz w FIFA. Później zaś Saudyjczyk otrzymał specjalną nagrodę od Cristiano Ronaldo, po drodze robiąc sobie jeszcze zdjęcie z Lionelem Messim. Okazuje się, że Argentyńczyk nie skorzystał z okazji zmierzenia się z 25-latkiem.

- Messi nie chciał ze mną zagrać, bo bał się, że przegra. Neymar z kolei związany jest kontraktem z firmą, która rywalizuje z EA Sports. A Ronaldo chyba nie gra w tę grę. Zapytałem go o możliwość rozegrania meczu, ale powiedział, że nie ma tego w zwyczaju - powiedział Abdulaziz Alshehri.

Zdjęcia oraz filmy wrzucone przez Saudyjczyka możecie zobaczyć na jego koncie na Twitterze - TUTAJ.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy