Miał iść do Sportingu, wybrał Chelsea. Transfer na ostatniej prostej!

Miał iść do Sportingu, wybrał Chelsea. Transfer na ostatniej prostej!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: O Jogo

Chelsea jest blisko pozyskania bramkarza Dinama Zagrzeb, Eduardo.

Portugalska prasa informuje, że 33-latek był już o krok od przejścia do Sportingu Lizbona. Bramkarz dogadał się w sprawie indywidualnego kontraktu, na mocy którego miał zarabiać 700 tysięcy euro rocznie, a Dinamo miało otrzymać 200 tysięcy za sam transfer. Golkiper porozumiał się także ze swoim klubem, że odejdzie dopiero po awansie mistrzów Chorwacji do kolejne rundy Ligi Mistrzów, co udało się w tym tygodniu.

Plany "Lwom" pokrzyżowała jednak Chelsea, która od razu przebiła ofertę Portugalczyków. Eduardo ma trafić na Stamford Bridge, gdzie będzie pełnił rolę rezerwowego dla Thibaut Courtois. Transfer jest już ponoć kwestią godzin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy