Michael Ballack blisko wylotu do USA?

Michael Ballack blisko wylotu do USA?
Redakcja
Redakcja
Źródło: L'Equipe

New York Red Bulls myśli o wzmocnieniu swojego składu kolejnymi doświadczonymi zawodnikami z Europy.

Jeden z najlepszych niemieckich zawodników ostatniej dekady z pewnością nie przedłuży kontraktu i nie zostanie na dłużej w Leverkusen, co zostało już zapowiedziane przez zarząd jego obecnego klubu w pierwszych dniach stycznia.

Usługami Ballacka zainteresowany jest między innymi New York Red Bulls, który aby pozyskać Niemca będzie musiał tylko przygotować ofertę kontraktu indywidualnego dla zawodnika, ponieważ wraz z zakończeniem sezonu w Bundeslidze będzie on wolnym zawodnikiem.

Innym piłkarzem, będącym obecnie w kręgu zainteresowań amerykańskiego klubu jest, uważany przez obecnego pracodawcę za niepotrzebnego, Luca Toni, napastnik Juventusu Turyn.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy