Michael Ballack blisko wylotu do USA?

Michael Ballack blisko wylotu do USA?
Redakcja
Redakcja
Źródło: L'Equipe

New York Red Bulls myśli o wzmocnieniu swojego składu kolejnymi doświadczonymi zawodnikami z Europy.

Jeden z najlepszych niemieckich zawodników ostatniej dekady z pewnością nie przedłuży kontraktu i nie zostanie na dłużej w Leverkusen, co zostało już zapowiedziane przez zarząd jego obecnego klubu w pierwszych dniach stycznia.

Usługami Ballacka zainteresowany jest między innymi New York Red Bulls, który aby pozyskać Niemca będzie musiał tylko przygotować ofertę kontraktu indywidualnego dla zawodnika, ponieważ wraz z zakończeniem sezonu w Bundeslidze będzie on wolnym zawodnikiem.

Innym piłkarzem, będącym obecnie w kręgu zainteresowań amerykańskiego klubu jest, uważany przez obecnego pracodawcę za niepotrzebnego, Luca Toni, napastnik Juventusu Turyn.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy