Michał Karbownik opuści Brighton na zasadzie wypożyczenia?!

Michał Karbownik opuści Brighton na zasadzie wypożyczenia?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Michał Karbownik przykuł uwagę Anderlechtu oraz Twente, o czym informuje portal „Meczyki.pl”.

Latem minionego roku Brighton zdecydował się na pozyskanie dwóch zawodników z Ekstraklasy. Mowa o Jakubie Moderze oraz Michale Karbowniku. Rundę jesienną spędzili oni jednak w rodzimych klubach.

O ile pierwszy z nich dosyć szybko wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie ekipy prowadzonej przez Grahama Pottera, o tyle ten drugi występował do tej pory głównie w rezerwach.

Z tego powodu w Legii pojawił się pomysł, aby ponownie sprowadzić defensora na Łazienkowską. W grę miałby wchodzić wypożyczenie.

Anglicy nie są jednak skorzy do tego, by wracał on do Polski. Traktują to jako krok wstecz i zdecydowanie lepiej zapatrują się na przeprowadzkę do innego kraju.

Według informacji portalu „Meczyki.pl” chęć pozyskania Karbownika przejawiają dwa podmioty - Anderlecht oraz Twente.

Urodzony w Radomiu zawodnik rozegrał do tej pory jedno spotkanie w pierwszej drużynie Brightonu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy