Michał Koj pierwszym letnim nabytkiem Korony Kielce [OFICJALNIE]

Michał Koj pierwszym letnim nabytkiem Korony Kielce [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Korona Kielce

Michał Koj zamienił Górnika Zabrze na Koronę Kielce.

Kontrakt 27-letniego Koja z Górnikiem jest ważny do 30 czerwca i wyjaśniło się, że nie zostanie przedłużony.

Środkowy lub lewy obrońca trafił do Zabrza w 2017 roku. Od tamtej pory rozegrał 78 meczów. W sezonie 2020/2021 wybiegał 14 razy na murawy Ekstraklasy (jeden gol), występując z opaską kapitańską na ramieniu.

Łącznie Koj, który wcześniej był związany również z Pogonią Szczecin oraz Ruchem Chorzów, uzbierał do tej pory 116 meczów na poziomie Ekstraklasy.

Teraz przyjdzie mu grać na jej zapleczu. Co prawda Korona wciąż ma matematyczne szanse na wejście do baraży o awans na najwyższy szczebel, ale są one minimalne. Koj parafował z żółto-czerwonymi kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy