Michał Pazdan może wrócić do Ekstraklasy. Dwie opcje!
2021-06-26 15:39:48; Aktualizacja: 4 lata temu
Michał Pazdan znalazł się na celowniku Jagiellonii Białystok - informuje Piotr Wołosik. O zawodnika zabiega też Wisła Płock, jak twierdzi Sebastian Staszewski.
Ankaragücü zajęło w lidze tureckiej dopiero dziewiętnaste miejsce, co jest równoznaczne ze spadkiem na zaplecze tamtejszej ekstraklasy.
Zawodnikiem tej ekipy był w ostatnich latach Michał Pazdan. Jego kontrakt z tym klubem wygasa jednak 30 czerwca 2021 roku i nie zostanie przedłużony.
Na ten moment nie wiadomo, gdzie trafi 33-latek. On sam chętnie pozostałby nad Bosforem, jednak kuszą go też polskie kluby.Popularne
W ostatnich dniach pojawiła się informacja o zainteresowaniu usługami Michała Pazdana ze strony Jagiellonii Białystok. Jeśli do transferu rzeczywiście dojdzie, byłby to powrót do zespołu, w którego barwach występował w latach 2012-2015, zanim trafił do Legii Warszawa.
Okazuje się jednak, że zespół ze stolicy Podlasia to nie jedyna ekipa, która chciałby doświadczonego obrońcę. Pytała też o niego Wisła Płock.
33-latek rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 15 spotkań.
Pazdan to były reprezentant Polski. W drużynie narodowej ma na swoim koncie łącznie 38 występów.









![Wylądował! Raków Częstochowa ma nowego zawodnika [OFICJALNIE]](img/photos/114706/170x113/abraham-ojo.jpg)
![15 goli w 16 występach. Młody polski „bomber” coraz bliżej debiutu w Serie A? [WIDEO]](img/photos/102567/170x113/daniel-mikolajewski.jpg)
![Ruch Chorzów zaprezentował nowego piłkarza. Miał inne oferty z I ligi [OFICJALNIE]](img/photos/114704/170x113/jakub-jendryka.jpg)





![Wylądował! Raków Częstochowa ma nowego zawodnika [OFICJALNIE]](img/photos/114706/90x60/abraham-ojo.jpg)
![15 goli w 16 występach. Młody polski „bomber” coraz bliżej debiutu w Serie A? [WIDEO]](img/photos/102567/90x60/daniel-mikolajewski.jpg)
![Ruch Chorzów zaprezentował nowego piłkarza. Miał inne oferty z I ligi [OFICJALNIE]](img/photos/114704/90x60/jakub-jendryka.jpg)










