Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat

Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Michał Probierz wkrótce roześle premierowe powołania w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Na liście może znaleźć się Dawid Kownacki, którego mecz obejrzy jeden z wysłanników sternika drużyny narodowej.

Michał Probierz w środę został ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski i już bierze się do pracy.

W najbliższy weekend zarówno przed nim, jak i sztabem seria spotkań, na których zapowiedziano udział. Możliwe, że wykluje się przy tej okazji ciekawy powrót do drużyny narodowej.

Jednym ze spotkań, które obejrzą ludzie 50-latka, jest to Bundesligi pomiędzy Werderem Brema a FC Köln.

W nim wystąpi prawdopodobnie Dawid Kownacki.

Były napastnik między innymi Lecha Poznań ma za sobą znakomity sezon w barwach Fortuny Düsseldorf. Między innymi dlatego zapracował sobie na transfer do Werderu.

Choć na razie wielkiej furory nie zrobił, to nie wolno zapominać, że mowa o zawodniku, który był gwiazdą zaplecza Bundesligi w poprzednim sezonie.

Jego umiejętności mogą się okazać wkrótce nieocenione dla reprezentacji Polski.

Dawid Kownacki to uczestnik mundialu w Rosji, który ma na swoim koncie siedem występów dla „Biało-czerwonych”.

Ostatni raz jednak był na zgrupowaniu ponad dwa lata temu. Sytuacja miała miejsce przy okazji EURO 2020 (organizowanego w 2021 roku). Tam jednak nie zagrał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy