Michał Probierz podpisał kontrakt i wraca do pracy

Michał Probierz podpisał kontrakt i wraca do pracy fot. Dziurek / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Okno Transferowe [YouTube]

Michał Probierz osiągnął pełne porozumienie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, czego efektem jest podpisana umowa dotycząca posady selekcjonera reprezentacji Polski U-21 - poinformował Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe”.

Szkoleniowiec miał w styczniu wrócić do pracy, ale jego przygoda z Bruk-betem Termalicą Nieciecza trwała zaledwie dwa dni. Od tego czasu przymierzano go chociażby do poprowadzenia pierwszej reprezentacji.

Jak się okazuje, Probierz będzie odpowiadać za wyniki polskiej kadry narodowej do lat 21. Sprawa jest już przesądzona.

Tomasz Włodarczyk przekazał dzisiaj, że 49-latek złożył podpis na dokumentacji. Teraz należy jedynie wyczekiwać oficjalnego komunikatu. W międzyczasie trwają przygotowania do prezentacji.

Dwukrotny zdobywca Pucharu i Superpucharu Polski jak dotąd pracował jedynie z klubami. Były to Cracovia, Jagiellonia Białystok, Wisła Kraków czy Lechia Gdańsk.

Zajmie on miejsce Macieja Stolarczyka, który w tej chwili już odpowiada za wyniki „Dumy Podlasia”.

***

Michał Probierz skomentował błyskawiczną decyzję o rozstaniu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy