Michniewicz trafi do Szkocji?

Michniewicz trafi do Szkocji? fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Evening Telegraph

Czesław Michniewicz jest jednym z kandydatów do objęcia posady w Dundee FC.

O możliwości zatrudnienia Polaka w jedenastym zespole szkockiej ekstraklasy poinformował „Evening Telegraph”, określając go mianem „polskiego Mourinho”. Taki przydomek przylgnął do szkoleniowca, gdy w 2004 roku niespodziewanie zdobył Puchar Polski z Lechem Poznań, analogicznie do równie niespodziewanego wówczas triumfu FC Porto w Lidze Mistrzów.

W przypadku otrzymania posady, 47-latek prawdopodobnie przejmie Dundee po sezonie, bowiem do końca obecnych rozgrywek, jako tymczasowy menadżer, został zatrudniony Neil McCann. To były reprezentant Szkocji, który na Dens Park rozpoczynał i kończył swoją karierę, jednak najbardziej zasłynął występami w barwach Rangersów.

Michniewicz prowadził w przeszłości wiele klubów na poziomie polskiej ekstraklasy, gdzie pracował między innymi dla: Jagiellonii Białystok, Pogoni Szczecin, Zagłębia Lubin i ostatnio w Bruk-Bet Termalice Niecieczy. „The Dee” może być jego pierwszym zagranicznym klubem. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy