Miedź Legnica: Mateusz Abramowicz przychodzi, Marcin Biernat odchodzi [OFICJALNIE]

Miedź Legnica: Mateusz Abramowicz przychodzi, Marcin Biernat odchodzi [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o pozyskaniu Mateusza Abramowicza.

28-letni bramkarz podpisał z pierwszoligowcem kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Abramowicz to były zawodnik między innymi KP Brzeg Dolny, Czarnych Żagań, MKS-u Kluczbork, Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, Śląska Wrocław, GKS-u Katowice i Chrobrego Głogów. W barwach Śląska rozegrał on 10 meczów w Ekstraklasie. Więcej występów, bo 71 (27 czystych kont) zanotował na jej zapleczu.

Ostatnio golkiper był związany z TSV Eintracht Stadtallendorf. Rywalizował z nim w czwartej lidze niemieckiej. Drużyna zanotowała spadek.

Miedź potwierdziła również odejście z klubu Marcina Biernata, którego umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. W ostatnim sezonie 29-letni obrońca rozegrał 28 meczów w I lidze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy