Mikkel Damsgaard w Premier League?!

Mikkel Damsgaard w Premier League?! fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: La Repubblica

Mikkel Damsgaard znalazł się na celowniku Tottenhamu - donosi „La Repubblica“.

21-latek ma za sobą imponujący występ na EURO 2020 wraz z reprezentacją Danii. W pięciu meczach turnieju udało mu się zdobyć dwie bramki, co pozwoliło mu cieszyć się międzynarodową rozpoznawalnością wśród kibiców.

„Spurs“, po zakontraktowaniu Pierluigiego Golliniego i Cristiana Romero z Atalanty, kontynuują obserwację włoskiego rynku. Są przy tym skłonni do zapłacenia większej sumy za kartę Damsgaarda.

Drużyna z brytyjskiej Premier League znajduje się obecnie na czele wyścigu o podpis Duńczyka. Dziennikarze przewidują, że w rozmowach z prezesem Massimo Ferrero działacze londyńskiej ekipy będą skłonni do pójścia na ustępstwa.

Doniesienia te mogą natomiast spotkać się z dezaprobatą kibiców Sampdorii. Uważają oni, że Damsgaard powinien stać się kluczową postacią drużyny w nowym sezonie, być może nawet przejmując przy tym numer 10 na koszulce.

W poprzedniej kampanii skrzydłowy zanotował 37 występów we wszystkich rozgrywkach klubowych, zdobywając w tym czasie dwie bramki, a także dokładając do nich cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy