Mikkel Damsgaard z kilkoma zapytaniami

Mikkel Damsgaard z kilkoma zapytaniami fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport Mediaset

Sampdoria otrzymuje kolejne zapytania o Mikkela Damsgaarda - podaje Sport Mediaset.

Według włoskich dziennikarzy najwięcej z nich złożyły kluby rywalizujące na co dzień w Premier League. Lista chętnych do zakontraktowania 21-letniego atakującego jest długa i są na niej Liverpool, Tottenham, Aston Villa oraz Leeds United.

Stanowisko władz Sampdorii jest jasne. Jeśli ktoś chce pozyskać Damsgaarda, musi zapłacić za niego 35 milionów euro. Zobaczymy, czy któryś z klubów zbliży się do oczekiwań finansowych działaczy zespołu z Genui.

Damsgaard trafił do Włoch w zeszłym roku. FC Nordsjælland otrzymało za niego 6,75 miliona euro. W poprzednim sezonie występujący na kilku pozycjach w ofensywie Duńczyk rozegrał 35 meczów w koszulce Sampdorii. Zdobył dwie bramki i zaliczył cztery asysty.

Po tym 21-latek rywalizował z duńską kadrą na EURO 2020. W trakcie turnieju pojawiał się na murawie pięć razy. Zaliczył dwa trafienia i asystę. Duńczycy doszli do półfinału, gdzie po dogrywce zostali wyeliminowani przez Anglię. Damsgaard zdobył bramkę właśnie w tym spotkaniu, a także we wcześniejszym starciu z Rosją.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy