Milan blisko kolejnego transferu
2016-08-10 16:39:36; Aktualizacja: 9 lat temu
Rodrigo Bentancur jest bardzo blisko transferu do Milanu.
Jak podała "La Gazzetta dello Sport", klub z San Siro domyka negocjacje z Boca Juniors. Zawodnik ma kosztować włoski zespół 15 milionów euro, co uczyni go najdroższym zawodnikiem pozyskanym przez "Rossoneri" w tym oknie transferowym. Wcześniej do ekipy z Mediolanu przyszli już tacy gracze jak Gianluca Lapadula czy Gustavo Gómez.
Bentancur w dorosłym futbolu zadebiutował w kwietniu zeszłego roku. Dotychczas zagrał w 29 meczach argentyńskiej Primera División, w których strzelił jednego gola.
Zdaniem niektórych mediów, do walki o młodego pomocnika chce jeszcze włączyć się Juventus, ale najprawdopodobniej będzie już na to za późno.


![GKS Katowice kupił gracza z Ekstraklasy za blisko 1,7 miliona złotych [OFICJALNIE]](img/photos/114431/170x113/erik-jirka.jpg)




![Bardzo udany debiut Endricka w nowym klubie. Gol na wagę awansu do 1/8 finału [WIDEO]](img/photos/114429/170x113/endrick.jpg)


![GKS Katowice kupił gracza z Ekstraklasy za blisko 1,7 miliona złotych [OFICJALNIE]](img/photos/114431/90x60/erik-jirka.jpg)




![Bardzo udany debiut Endricka w nowym klubie. Gol na wagę awansu do 1/8 finału [WIDEO]](img/photos/114429/90x60/endrick.jpg)




