Milan chce Carrizo

Milan chce Carrizo
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.tycsports.com

23-letni Juan Pablo Carrizo jest w kręgu zainteresowań AC Milan.<br><br>Popularni <i>Rossoneri</i> są gotowi zapłacić za bramkarza River Plate Buenos Aires 8 mln euro.<br><br>Wg. dziennika Clarin włodarze <i>Lo(...)

23-letni Juan Pablo Carrizo jest w kręgu zainteresowań AC Milan.

Popularni Rossoneri są gotowi zapłacić za bramkarza River Plate Buenos Aires 8 mln euro.

Wg. dziennika Clarin włodarze Los Millonarios wyśmiali tą ofertę a negocjacje chcą rozpocząć od kwoty 12 mln euro.

22-letni Carrizo jest jedną z najważniejszych postaci w drużynie z Estadio Monumental i obok gracza Independiente de Avellaneda, Oscara Ustariego uznawany jest za jednego z najbardziej utalentowanych bramkarzy w Argentynie. Piłkarz urodzony 6 maja w małej miejscowości Villa Constitucion, zadebiutował w barwach River Plate 29 stycznia ubiegłego roku w meczu z Tiro Federal wygranym przez Los Millonarios 5-0.
Więcej na temat: Argentyna

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy