Milan ciągle walczy o Correę

Milan ciągle walczy o Correę fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Ángel Correa nadal znajduje się na celowniku Milanu.

W lecie media zarówno na Półwyspie Apenińskim, jak i te z Hiszpanii, informowały o zaawansowanych rozmowach pomiędzy otoczeniem Ángela Correi a Milanem. Ostatecznie jednak transakcja nie doszła do skutku.

Jeśli chodzi natomiast o zimę, to działacze ekipy z San Siro planowali raczej spokojne okno transferowe. Wydaje się jednak, że w razie sprzedaży Suso mogą delikatnie zweryfikować swoje plany.

Zdaniem prasy na Półwyspie Iberyjskim władze włoskiej ekipy nadal myślą o ewentualnym pozyskaniu Argentyńczyka. On sam może być skory do przeprowadzki, ponieważ obecnie ma problemy z regularnymi występami i musi zadowolić się, co najwyżej rolą zmiennika.

Correa trafił na Wanda Metropolitano w styczniu 2015 roku. W tym sezonie wystąpił w siedmiu meczach, na które złożyło się 231 minut.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy