Milan ciągle walczy o Correę

Milan ciągle walczy o Correę fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Ángel Correa nadal znajduje się na celowniku Milanu.

W lecie media zarówno na Półwyspie Apenińskim, jak i te z Hiszpanii, informowały o zaawansowanych rozmowach pomiędzy otoczeniem Ángela Correi a Milanem. Ostatecznie jednak transakcja nie doszła do skutku.

Jeśli chodzi natomiast o zimę, to działacze ekipy z San Siro planowali raczej spokojne okno transferowe. Wydaje się jednak, że w razie sprzedaży Suso mogą delikatnie zweryfikować swoje plany.

Zdaniem prasy na Półwyspie Iberyjskim władze włoskiej ekipy nadal myślą o ewentualnym pozyskaniu Argentyńczyka. On sam może być skory do przeprowadzki, ponieważ obecnie ma problemy z regularnymi występami i musi zadowolić się, co najwyżej rolą zmiennika.

Correa trafił na Wanda Metropolitano w styczniu 2015 roku. W tym sezonie wystąpił w siedmiu meczach, na które złożyło się 231 minut.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy