Milan na zakupach w Chelsea i Barcelonie

Milan na zakupach w Chelsea i Barcelonie fot.
Karol Brandt
Źródło: Globo Esporte | Calciomercato.com

Latem AC Milan chce kontynuować obraną politykę transferową. Do „Rossonerich” mogą dołączyć Malcom oraz Emerson Palmieri.

Kilka dni temu Globo Esporte poinformowało, że Milan przejął od Interu rolę faworyta do zakontraktowania Malcoma. Brazylijczyk cały czas jest niezadowolony ze swojej roli w Barcelonie i chciałby znaleźć klub, który zagwarantuje mu miejsce w podstawowym składzie. 

Teraz w nawiązaniu do tych wieści serwis calciomercato.com przekazał, że doszło już do spotkania dyrekcji Milanu z agencją menedżerską kierującą interesami 22-letniego skrzydłowego. „Rossenerich” reprezentowali Leonardo oraz Paolo Maldini. Tematem rozmów była sytuacja gracza Barcelony, lecz na spotkaniu poruszono także kwestię przyszłości w Chelsea Emersona Palmieriego. 

Kluczowa w kwestii przenosin Malcoma na San Siro może być postawa Barcelony, która do tej pory pomimo wydanych kilka miesięcy temu 41 milionów euro żądała od Włochów 50 milionów euro. Biorąc pod uwagę bieżący sezon, były skrzydłowy Bordeaux wystąpił w 19 spotkaniach, zdobył cztery bramki i zanotował dwie asysty. 

Natomiast defensor „The Blues” w obecnej kampanii zgromadził 24 występy, a swoją obecność na boisku zaznaczył golem i asystą. 

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy