Milan podejmie walkę z Romą. O Kessiégo

Milan podejmie walkę z Romą. O Kessiégo fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gianluca Di Marzio

AC Milan powalczy o Francka Kessiégo.

W ostatnich dniach Roma uzgodniła z Atalantą warunki transferu Iworyjczyka, zgadzając się na zapłacenie za niego 30 milionów euro. Chociaż jest bliska sfinalizowania transakcji, nie osiągnęła porozumienia z samym pomocnikiem. Oferuje mu bowiem 1,2 miliona euro rocznie, podczas gdy agent piłkarza oczekuje kwoty zbliżonej do dwóch milionów euro.

Gianluca Di Marzio informuje, że całej sytuacji przygląda się Milan, który próbuje ją wykorzystać. „Rossoneri” skontaktowali się już przedstawicielem 20-latka i zadeklarowali gotowość do spełnienia jego oczekiwań finansowych. W nadchodzącym tygodni zamierzają zwrócić się z propozycją do działaczy z Bergamo i bardzo możliwe, że wyjdą na prowadzenie w wyścigu o sprowadzenie zawodnika.

Kessié uchodzi za objawienie obecnego sezonu Serie A. W 27 spotkaniach zdobył sześć bramek i zanotował cztery asysty, mimo że na boisku pełni rolę defensywnego pomocnika. Jego marzeniem jest gra w Premier League (Manchester United to jego ulubiony klub), więc niewykluczone, że ewentualna oferta z Anglii może pokrzyżować plany zarówno Romy, jak i Milanu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy