Milik odrzucił ofertę Romy przez Tottenham? Atrakcyjna kwota za sam podpis

Milik odrzucił ofertę Romy przez Tottenham? Atrakcyjna kwota za sam podpis fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Football Insider

Arkadiusz Milik jest w ostatnich dniach bohaterem wielu transferowych spekulacji. Jedna z najnowszych sugeruje, że bardzo mocno o względy reprezentanta Polski zabiega Tottenham.

Środkowy napastnik nie może sobie pozwolić na wypełnienie obowiązującego kontraktu z Napoli i został o tym już jasno poinformowany przez samego Gennarto Gattuso.

26-letni zawodnik zdaje sobie doskonale sprawę ze swojego bardzo trudnego położenia, ale mimo to miał odrzucić propozycję otrzymaną ze strony Romy, przez którą został wytypowany na głównego faworyta do zastąpienia Edina Džeko przymierzanego do przeprowadzki do Juventusu.

Nie można wykluczyć, ze takie stanowisko Arkadiusza Milika jest podyktowane faktem, że ma na stole lepszą propozycję ze strony innego klubu.

Dziennikarze „Football Insider” uważają, że tym zespołem może być Tottenham, który w dalszym ciągu rozgląda się za wartościowym partnerem oraz zastępcą dla Harry'ego Kane'a.

W tym aspekcie wysoko na liście życzeń José Mourinho ma znajdować się właśnie reprezentant Polski.

Wspomniane źródło dodaje, że miał on nawet już otrzymać propozycję zawarcia pięcioletniego kontraktu, który gwarantowałby mu otrzymanie łącznie aż 23 milionów funtów (90 tysięcy funtów tygodniowo).

Ponadto środkowy napastnik ma być dodatkowo kuszony otrzymaniem pięciu milionów funtów za złożenie samego podpisu pod przygotowaną dla niego umową.

„Football Insider” przekonuje również, że „Koguty” nie zamierzają już teraz za wszelką cenę dążyć do nawiązania współpracy z Milikiem i są gotowi na niego poczekać do zimowego okna transferowego, kiedy to byłby dostępny za jeszcze niższą kwotę niż obecnie, ktyóra wynosi między 20 a 30 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy