Milik przechodzi do Romy. „Done deal”

Milik przechodzi do Romy. „Done deal” fot. sbonsi / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolo Schira

Nicolò Schira informuje, że przenosiny Arkadiusza Milika z Napoli do Romy są przesądzone.

„Sprawa załatwiona! Milik przechodzi do Romy za 25 milionów euro (wypożyczenie z obowiązkiem wykupu plus bonusy). Polski napastnik podpisze kontrakt ważny do 30 czerwca 2025 roku z zarobkami na poziomie 4,5 miliona euro za sezon plus premie. Zaraz po tym Edin Džeko przejdzie z Romy do Juventusu za 15 milionów euro. Umowa na dwa lata z wynagrodzeniem rzędu siedmiu milionów za sezon” - napisał Schira na Twitterze.

Druga część tego wpisu jest jednoznaczna z tym, że do Juventusu nie trafi Luis Suárez, choć cały czas może odejść on z Barcelony.

Milik pożegna się z Napoli, mając na koncie 122 występy w jego barwach. Polski atakujący zdobył w nich 48 bramek, do których dorzucił pięć asyst. W poprzednim sezonie strzelił 11 goli w Serie A i trzy w Lidze Mistrzów.

Roma zakończyła zmagania w sezonie 2019/2020 na piątym miejscu w tabeli ligi włoskiej, a to oznacza, że zagra w fazie grupowej Ligi Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy