Milik wciąż może trafić do Premier League

Milik wciąż może trafić do Premier League fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Arkadiusz Milik ma w dalszym ciągu znajdować się wysoko na liście kandydatów mogących wzmocnić szeregi Tottenhamu - uważa Nicolò Schira.

Reprezentant Polski był w ostatnich tygodniach bardzo mocno łączony z dołączeniem do Juventusu. W mediach z Półwyspu Apenińskiego nie brakowało także informacji sugerujących, że może dojść do nagłego zwrotu w sprawie przyszłości środkowego napastnika w postaci zawarcia jednak nowego porozumienia z Napoli.

Ten drugi scenariusz wydaje się wciąż mało prawdopodobny i dlatego należy przypuszczać, że 26-letni zawodnik w trakcie najbliższego okienka transferowego zmieni pracodawcę.

Arkadiusz Milik nie narzeka naturalnie na brak zainteresowania swoją osobą. Jego sytuacji, poza wspomnianą „Starą Damą”, przygląda się też wiele innych mocnych europejskich klubów.

Nicolò Schira przekonuje, że wśród nich w dalszym ciągu znajduje się Tottenham. Klub z Londynu nie zrezygnował z pomysłu sprowadzenia Polaka jako konkurenta lub następcę Harry'ego Kane'a, ale czeka z podjęciem stosownych kroków do momentu definitywnego wyjaśnienia kwestii nieprzedłużenia kontraktu z Napoli, które ma wyceniać środkowego napastnika na 50 milionów euro.

26-latek rozegrał 22 spotkania w trwającym sezonie, w których strzelił 12 bramek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy