Milik za drogi. Marsylia ma nowy cel w Serie A

Milik za drogi. Marsylia ma nowy cel w Serie A
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Olympique Marsylia wykazał zainteresowanie możliwością nawiązania współpracy z Patrickiem Cutrone - uważa Gianluca Di Marzio.

Klub z Francji poszukuje na rynku wartościowego napastnika, który wzmocniłby zespół prowadzony przez André Villasa-Boasa.

W tym kontekście mówiło się nie tak dawno, że głównym celem ekipy ze Stade Vélodrome jest Arkadiusz Milik.

Sam szkoleniowiec zespołu z Ligue 1 potwierdził niejako ten fakt stwierdzający, że rzeczywiście Olympique Marsylia jest zainteresowany reprezentantem Polski. Z kolei dyrektor sportowy Napoli przyznał otwarcie, że otoczenie naszego zawodnika prowadzi rozmowy z pewnym klubem.

Na tym seria optymistyczny wiadomości dotyczących zmiany obecnego położenia 26-letniego piłkarza może się jednak zakończyć, ponieważ jego obecny pracodawca miał odrzucić otrzymane do tej pory oferty ze strony Atlético Madryt i OM.

W zaistniałej sytuacji oba kluby zaczęły rozglądać się za innymi opcjami. W przypadku Hiszpanów stał się nim Willian José z Realu Sociedad, a u Francuzów na tapecie miał znaleźć się Patrick Cutrone.

Gianluca Di Marzio uważa, że włoski napastnik jest na razie traktowany jako jedna z możliwości, ale nie da się ukryć, że byłby zdecydowanie tańszy w utrzymaniu i zapewne także w sprowadzeniu od Milika.

23-latek będzie w najbliższym czasie szukał usilnie drogi ucieczki z Fiorentiny, gdzie przebywa na zasadzie wypożyczenia z Wolverhampton, ponieważ pełni w drużynie jedynie funkcję zmiennika i nie czuje się najlepiej w szeregach „Violi”, dla której nie zdobył ani jednej bramki w dotychczas trzynastu rozegranych meczach.

Wcześniej w mediach pojawiły się już spekulacje sugerujące, że wychowanek Milanu może przenieść się do Napoli, Benevento czy Parmy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy