Milik znowu nie zagra. Tymczasowy trener Marsylii ma plan na jego stopniowy powrót

Milik znowu nie zagra. Tymczasowy trener Marsylii ma plan na jego stopniowy powrót fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RMC Sport

Arkadiusz Milik nie wystąpi w kolejnym spotkaniu Olympique'u Marsylia. Reprezentant Polski nie doszedł jeszcze do pełni sił po odniesionej kontuzji uda.

Środkowy napastnik wskoczył od razu do kadry meczowej ekipy ze Stade Vélodrome po przybyciu do francuskiego klubu z Napoli, gdzie nie był w trwających rozgrywkach uprawniony do udziału w spotkaniach w ramach Serie A oraz Ligi Europy.

Ten stan rzeczy odbił się naturalnie na zdrowiu 26-letniego zawodnika, który nabawił się urazu uda już po swoim pierwszym występie w wyjściowym składzie OM przeciwko Lens (2:2).

Od tego momentu Arkadiusz Milik opuścił cztery pojedynki z udziałem Olympique'u Marsylia (w tym z OGC Nice, w którym i tak by nie zagrał, ponieważ było to starcie zaległe) i wiemy już, że w ten weekend ta liczba wzrośnie do pięciu, o czym poinformował tymczasowy szkoleniowiec francuskiej drużyny na konferencji prasowej poprzedzającej sobotnie starcie z Nantes.

- Arek pracuje nad swoim powrotem. Chcę, aby był na niego gotowy w stu procentach. Nawet, jeśli chciałby zagrać już teraz, to wolę go jeszcze zatrzymać - powiedział Nasser Larguet.

W zaistniałej sytuacji należy się spodziewać, że środkowy napastnik wróci do kadry meczowej ekipy ze Stade Vélodrome na prestiżowy pojedynek z Olympique'em Lyon (28 lutego).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy