Miljan Mrdaković, piłkarski obieżyświat, popełnił samobójstwo

Miljan Mrdaković, piłkarski obieżyświat, popełnił samobójstwo fot. OFK Beograd
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mondo.rs

Serbskie media informują o śmierci Miljana Mrdakovicia. 38-latek popełnił samobójstwo.

Zgodnie z doniesieniami m.in. Mondo.rs Serb popełnił samobójstwo w swoim mieszkaniu w Belgradzie, strzelając do siebie pistoletem. Na razie nie wiadomo, co go do tego skłoniło.

Mrdaković grał na pozycji napastnika. W trakcie piłkarskiej kariery występował w aż dziesięciu krajach (Serbia, Belgia, Austria, Ukraina, Izrael, Portugalia, Chiny, Cypr, Grecja oraz Singapur), reprezentując barwy w sumie 20 klubów. Serb był związany m.in. z Anderlechtem, Gent, Metalistem Charków czy Vitórią Guimarães.

W 2008 roku napastnik wygrał z Shandong Luneng Taishan Chinese Super League. W podobnym czasie grał w reprezentacji Serbii na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. W 2011 roku, występując w Apollonie Limassol, Mrdaković został królem strzelców cypryjskiej ekstraklasy. Zdobył wtedy 21 bramek.

Atakujący zakończył karierę w 2017 roku. Jego ostatnim klubem był OFK Beograd. Następnie mieszkał w Belgradzie razem ze swoją partnerką.

Mrdaković pozostawił 15-letniego syna Uroša, który również gra w piłkę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy