Mino Raiola przyłapany we Włoszech. Finalizuje głośny transfer do Atlético Madryt?!

Mino Raiola przyłapany we Włoszech. Finalizuje głośny transfer do Atlético Madryt?! fot. sbonsi / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: TuttoUdinese.it

Słynny piłkarski superagent Mino Raiola został przyłapany przez włoskich reporterów na ulicach Udine. Ma on dyskutować na temat potencjalnego transferu Rodrigo de Paula - informuje portal "TuttoUdinese.it".

Argentyński pomocnik, który wyrósł na gwiazdę Serie A, jest obiektem zainteresowania wielu drużyn, w tym przede wszystkim Atlético Madryt. Holendersko-włoski agent pełni rolę zagranicznego konsultanta dla "Los Colchoneros" i właśnie ten szczegół skłania Włochów do postawienia hipotezy, że w tej chwili najbardziej wiarygodna jest ścieżka prowadząca de Paula do Madrytu.

Zainteresowanie usługami kapitana Udinese wyrażają też rzekomo włodarze kilku klubów z Anglii. W tym kontekście prasa wymienia między innymi Liverpool, Leeds czy Arsenal.

De Paul ma za sobą bardzo udany sezon we Włoszech. Świadczą o tym również doskonałe statystyki - we wszystkich rozgrywkach zanotował on 38 występów, zdobywając w tym czasie dziewięć bramek oraz notując 11 asyst.

Wydaje się, że dla już 27-letniego środkowego pomocnika to najwyższy czas na kolejny krok w karierze. Udinese jest przy tym w korzystnej pozycji negocjacyjnej, gdyż umowa piłkarza obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy