Miranda i Willian dołączą do Neymara?

Miranda i Willian dołączą do Neymara?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fox Sports

Według nieoficjalnych informacji, Dunga wybrał już trzech piłkarzy powyżej 23 lat, którzy wystąpią na Igrzyskach Olimpijskich.

Nie tak dawno Barcelona poinformowała, że w Rio wystąpi Neymar, którego jednocześnie zabraknie w drużynie "Canarinhos" na Copa América Centenario. Tym samym selekcjoner reprezentacji Brazylii mógł jeszcze wybrać tylko dwóch zawodników powyżej 23 roku życia do swojego zespołu.

Zdaniem "Fox Sports", Dunga z grona bardziej doświadczonych piłkarzy zdecydował się powołać na turniej olimpijski obrońcę João Mirandę z Interu Mediolan oraz pomocnika Williana z Chelsea. Niewykluczone, że Ci dwaj gracze wystąpią na obu nadchodzących imprezach, a to dlatego, że obaj znaleźli się w szerokiej kadrze Brazylii na Copa América.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy