Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu

Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu fot. Bayern Monachium
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bild

Miroslav Klose może być kolejną osobą, która opuści Bayern - uważa „Bild”.

W sobotę Hans-Dieter Flick poinformował, że po zakończeniu sezonu chce rozwiązać kontrakt z Bayernem, co miał zakomunikować już zawodnikom i działaczom. Już dzisiaj klub z Bawarii opublikował oświadczenie, potwierdzając, iż faktycznie szkoleniowiec powiedział o wszystkim jego władzom, ale jednocześnie dając wyraz swojemu niezadowoleniu publicznemu wystąpieniu trenera. Póki co nie wiadomo, jak zakończy się cała sprawa. Odejście Flicka oczywiście dalej jest realne.

Niewykluczone, że klub opuści również asystujący mu Miroslav Klose, którego kontrakt jest ważny tylko do 30 czerwca.

- Dla mnie osobiście nie jest problemem to, że klub nie rozpoczął jeszcze ze mną rozmów. To co naprawdę daje do myślenia, to jednak sposób, w jakim ludzie się tutaj komunikują. Ludzie muszą mieć do siebie szacunek, nawet jeśli w jakichś kwestiach się nie zgadzają. Uli i Kalle uczynili z klubu markę znaną na całym świecie, ponieważ zawsze chodziło o Bayern, a nie o osobistą próżność - skomentował swoją sytuację i ostatnie wydarzenia Klose. Uważa on, że w Monachium zatracono poczucie jedności, które wyróżniało klub we wcześniejszych latach. 

„Bild” dodaje, że legenda niemieckiej piłki, podobnie jak Flick, nie dogaduje się z Hasanem Salihamidžiciem. Nie zostało to potwierdzone, ale niemieccy dziennikarze sugerują, że źródłem nieporozumień może być sytuacja sprzed lat, gdy Klose prowadził jeszcze juniorów Bayernu. Podobno Salihamidžić chciał zmienić mu grupę wiekową, ponieważ jego syn siadał na ławce rezerwowych w drużynie prowadzonej przez byłego znakomitego napastnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy