Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO]

Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] fot. La Opinión
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Opinión | Transfery.info

Samuel Eto'o dał się sprowokować youtuberowi sadouniemu SM po spotkaniu Brazylii z Koreą Południową (4:1) w 1/8 finału mundialu. Kameruńczyk zaatakował Algierczyka, co doprowadziło do zniszczenia jego aparatu oraz drobnych uszkodzeń ciała poszkodowanego, który złożył donos na napastnika.

Reprezentacja Kamerunu pożegnała się z rywalizacją na Mistrzostwach Świata na fazie grupowej, ale mimo to jej prezydent, jako jeden z ambasadorów turnieju rozgrywanego w Katarze, pozostał na miejscu, by w roli widza śledzić dalszy przebieg rywalizacji.

Z tego też powodu 41-latek pojawił się na Stadium 974, żeby obejrzeć rywalizację Brazylii z Koreą Południową (4:1) w 1/8 finału Mistrzostw Świata.

Samuel Eto'o opuszczał obiekt w dobrym nastroju po zwycięstwie odniesionym przez niedawnego rywala „Nieposkromionych Lwów” i zaczepiany przez kibiców przystał na zrobienie sobie z nimi kilku zdjęć.

W międzyczasie w jego pobliżu pojawił się youtuber sadouni SM, z którym Kameruńczyk wyraźnie nie miał ochoty rozmawiać.

Mimo to Algierczyk naciskał na legendę afrykańskiego futbolu, zarzucając jej nieczystą grę przy okazji rozgrywanego rewanżowego meczu barażowego o awans na mundial pomiędzy „Lisami Pustyni” a „Nieposkromionymi Lwami” (0:1, 2:1 po dogrywce), w którym to arbiter Bakary Gassama nie uznał dwóch trafień ekipy z północnej części kontynentu po weryfikacji VAR.

Algierska Federacja Piłkarska złożyła z tego tytułu protest do FIFA o powtórzenie drugiego spotkania w zdrowszej atmosferze, ale jej propozycja została odrzucona.

Sadouni SM i wielu jego rodaków nie potrafi wciąż się z tym pogodzić. Dlatego Algierczyk skorzystał z okazji do słownego zaatakowania Eto'o pod stadionem. Ten dał się sprowokować i doszło do przepychanki z udziałem obu panów. Zakończyła się ona wyprowadzeniem przez 41-latka ciosu, którym powalił youtubera na ziemię, powodując zniszczenie jego aparatury oraz drobne uszkodzenia ciała.

Całe zdarzenie zostało nagrane przez jednego z kibiców i opublikowane w mediach społecznościowych.

Poszkodowany udał się po tej sytuacji na jeden z pobliskich posterunków, gdzie złożył doniesienie na prezydenta Kameruńskiego Związku Piłki Nożnej, który odmówił udzielenia jakiegokolwiek komentarza w całej sprawie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy