Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO]

Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] fot. La Opinión
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Opinión | Transfery.info

Samuel Eto'o dał się sprowokować youtuberowi sadouniemu SM po spotkaniu Brazylii z Koreą Południową (4:1) w 1/8 finału mundialu. Kameruńczyk zaatakował Algierczyka, co doprowadziło do zniszczenia jego aparatu oraz drobnych uszkodzeń ciała poszkodowanego, który złożył donos na napastnika.

Reprezentacja Kamerunu pożegnała się z rywalizacją na Mistrzostwach Świata na fazie grupowej, ale mimo to jej prezydent, jako jeden z ambasadorów turnieju rozgrywanego w Katarze, pozostał na miejscu, by w roli widza śledzić dalszy przebieg rywalizacji.

Z tego też powodu 41-latek pojawił się na Stadium 974, żeby obejrzeć rywalizację Brazylii z Koreą Południową (4:1) w 1/8 finału Mistrzostw Świata.

Samuel Eto'o opuszczał obiekt w dobrym nastroju po zwycięstwie odniesionym przez niedawnego rywala „Nieposkromionych Lwów” i zaczepiany przez kibiców przystał na zrobienie sobie z nimi kilku zdjęć.

W międzyczasie w jego pobliżu pojawił się youtuber sadouni SM, z którym Kameruńczyk wyraźnie nie miał ochoty rozmawiać.

Mimo to Algierczyk naciskał na legendę afrykańskiego futbolu, zarzucając jej nieczystą grę przy okazji rozgrywanego rewanżowego meczu barażowego o awans na mundial pomiędzy „Lisami Pustyni” a „Nieposkromionymi Lwami” (0:1, 2:1 po dogrywce), w którym to arbiter Bakary Gassama nie uznał dwóch trafień ekipy z północnej części kontynentu po weryfikacji VAR.

Algierska Federacja Piłkarska złożyła z tego tytułu protest do FIFA o powtórzenie drugiego spotkania w zdrowszej atmosferze, ale jej propozycja została odrzucona.

Sadouni SM i wielu jego rodaków nie potrafi wciąż się z tym pogodzić. Dlatego Algierczyk skorzystał z okazji do słownego zaatakowania Eto'o pod stadionem. Ten dał się sprowokować i doszło do przepychanki z udziałem obu panów. Zakończyła się ona wyprowadzeniem przez 41-latka ciosu, którym powalił youtubera na ziemię, powodując zniszczenie jego aparatury oraz drobne uszkodzenia ciała.

Całe zdarzenie zostało nagrane przez jednego z kibiców i opublikowane w mediach społecznościowych.

Poszkodowany udał się po tej sytuacji na jeden z pobliskich posterunków, gdzie złożył doniesienie na prezydenta Kameruńskiego Związku Piłki Nożnej, który odmówił udzielenia jakiegokolwiek komentarza w całej sprawie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy