Mistrzostwa Świata: Typy na Portugalia - Ghana

Mistrzostwa Świata: Typy na Portugalia - Ghana fot. Gevorg Ghazaryan / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Portugalia i Ghana zmierzą się w ramach Mistrzostw Świata. My natomiast przedstawiamy nasze typy na ten mecz.

Mecz Portugalii i Ghany to drugie ze spotkań w ramach grupy H. Pierwsza z tych ekip to kandydat nie tylko do wygrania w tym starciu, ale też jeden z faworytów do końcowego triumfu w Mistrzostwach Świata.

Przed startem zmagań w Katarze drużyna ta potwierdziła swoją siłę w spotkaniu towarzyskim przeciwko Nigerii, bo pokonała tę ekipę rezultatem 4-0.

Ghana również pokazała się w ostatnich dniach z dobrej strony i odprawiła z kwitkiem Szwajcarię (2-0).

ZAGRAJ TYP

O ile wiadomo, że Portugalia to niesamowicie mocna reprezentacja, o tyle przedstawiciele Afryki pozostają wielką niewiadomą.

Od niedawna bowiem pełnoprawnymi reprezentantami Ghany są gracze z przeszłością w innych drużynach narodowych, czyli między innymi Iñaki Williams oraz Tariq Lamptey.

Czy pomogą oni swojej ekipie stawić czoła podopiecznym Fernando Santosa? Przekonamy się o 17:00. Transmisja w TVP 1 oraz TVP Sport.

***

Nasz typ:

Oba te zespoły dysponują sporym potencjałem ofensywnym. Wydaje się zatem, że można spodziewać się otwartej rywalizacji. Naszym zdaniem Portugalia i Ghana skończą mecz z co najmniej jednym trafieniem na koncie.

Portugalia - Ghana

obie drużyny strzelą 2,25;

liczba goli powyżej 2.5 1,90

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League EA Sports FC 24:  20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty EA Sports FC 24: 20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem” Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy