Mistrzostwa Świata: Wielka klasa Japończyków. Stadion i szatania posprzątane po meczu z Niemcami [WIDEO]

Mistrzostwa Świata: Wielka klasa Japończyków. Stadion i szatania posprzątane po meczu z Niemcami [WIDEO] fot. FIFA
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FIFA

Japończycy pokazali klasę nie tylko na boisku w trakcie zwycięskiego pojedynku z Niemcami (2:1), ale także po jego zakończeniu poprzez posprzątanie szatni oraz trybun.

Środowe starcie pomiędzy drużyną z Europy a Azji nie zapowiadało się na jednostronne, ale wielu ekspertów nie miało wątpliwości, że zwycięsko z tego starcia wyjdą podopieczni Hansiego Flicka.

Rzeczywistość okazała się jednak brutalna dla czterokrotnych mistrzów świata, którzy musieli uznać wyższość Japonii po trafieniach zanotowanych przez dwóch zawodników znanych z występów w Bundeslidze - Ritsu Dōana oraz Takumę Asano.

W szeregach ekipy z „Kraju Kwitnącej Wiśni” wybuchła z tego powodu olbrzymia radość, ale nie tylko z tego powodu zrobiło się o niej głośnio w Katarze.

Po zakończeniu całego spotkania „Niebiescy Samurajowie” nie pozostawili zbyt wiele do roboty osobom sprzątającym szatnię, którą pozostawili w stanie, jakby mieli w niej zaraz pojawić się zawodnicy na kolejny pojedynek.

W podobny sposób zachowali się także kibice na obiekcie, co skrzętnie odnotowała sama FIFA.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Busquets wybrał nowy zespół Sergio Busquets wybrał nowy zespół Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy