Mitroglou robi miejsce Milikowi. Rozwiązanie umowy z Marsylią, potem nowy klub

Mitroglou robi miejsce Milikowi. Rozwiązanie umowy z Marsylią, potem nowy klub fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Provence

Konstantinos Mitroglou doszedł do porozumienia z Olympique Marsylia w kwestii przedwczesnego rozwiązania umowy. Jego nowym klubem będzie prawdopodobnie Aris Saloniki.

W czwartek poinformowano, że Arkadiusz Milik to nowy nabytek Marsylii. Wraz z tym transferem praktycznie jasne stało się, że z ekipą rozgrywającą swoje mecze na Stade Vélodrome pożegna się Kostas Mitroglou.

Umowa Greka z Marsylią obowiązywała tylko do 30 czerwca 2021 roku, a nikomu nie zależało na jej przedłużeniu.

Według „La Provence” strony porozumiały się już w sprawie rozwiązania kontraktu i wszystko zmierza ku temu, że 32-latek zasili nowy klub.

Będzie nim Aris Saloniki, trzeci obecnie klub w tabeli greckiej ligi.

Mitroglou trafił do Marsylii z Benfiki latem 2017 roku za kwotę 15 milionów euro. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy 50 spotkań, a jego dorobek to 16 bramek i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy