Mkhitaryan we Włoszech? AS Roma chce zakończyć okno z przytupem!

Mkhitaryan we Włoszech? AS Roma chce zakończyć okno z przytupem!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Henrikh Mkhitaryan może w nadchodzących godzinach zasilić szeregi Romy.

Fabrizio Romano przekonuje, że przedstawiciele „Giallorossich” nie zamierzają zakończyć letniego okienka na pozyskaniu Nikoli Kalinicia z Atlético Madryt i planują dokonać hitowego wzmocnienia, za jakie należy uznać próbę zakontraktowania Henrikha Mkhitaryana.

Reprezentant Armenii nie cieszy się zbyt dużym uznaniem w oczach Unaia Emery'ego i ten fakt zamierzają wykorzystać wysłannicy włoskiego klubu, w którym ofensywny pomocnik miałby odgrywać zdecydowanie ważniejszą rolę niż obecnie w Arsenalu.

AS Roma spróbuje w nadchodzących godzinach nakłonić „Kanonierów” do wypożyczenia 30-letniego zawodnika z opcją jego definitywnego wykupu. Drużyna z Londynu zamierza wysłuchać ofertę ze strony zespołu z Serie A i w przypadku jej akceptacji wszystko będzie zależało od samego Mkhitaryana, który trafił na Emirates Stadium z Manchesteru United w ramach wymiany za Alexisa Sáncheza.

Doświadczony pomocnik rozegrał 59 spotkań dla Arsenalu od stycznia 2018 roku i strzelił w nich dziewięć bramek oraz zanotował trzynaście asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Derby Krakowa bez kibiców Wisły OFICJALNIE: Derby Krakowa bez kibiców Wisły PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy