Młody obrońca Realu Madryt na celowniku ligowego rywala

Młody obrońca Realu Madryt na celowniku ligowego rywala
Dawid Basiak
Dawid Basiak
Źródło: Marca

Vinícius Tobias będący obecnie na wypożyczeniu w Realu Madryt znalazł się w kręgu zainteresowań Valencii - informuje „Marca”.

Vinícius Tobias do Madrytu trafił w kwietniu 2022 roku na zasadzie wypożyczenia z Szachtara Donieck.

Urodzony w São Paulo 19-latek nominalnie występuje na pozycji prawego obrońcy.

Jego przenosiny do Realu miały pomóc mu w rozwinięciu skrzydeł jako zawodnik renomowanej Castilli. Dodatkowo Tobias regularnie zapraszany jest na sesje treningowe pierwszej drużyny „Królewskich”.

Wypożyczenie brazylijskiego piłkarza dobiegnie jednak końca wraz z zakończeniem obecnego sezonu.

Kluczowym aspektem jest fakt, iż w jego umowie zawarta została opcja wykupu za kwotę 10 milionów euro.

Jeśli działacze stołecznego zespołu nie skuszą się na jej wdrożenie, to wielce prawdopodobne jest, że z usług Brazylijczyka skorzysta ich ligowy rywal.

Jak donosi „Marca” agent młodego piłkarza spotkał się z Miguelem Ángelem Coroną, a więc obecnym dyrektorem sportowym Valencii.

„Nietoperze” są zachwyceni talentem Tobiasa, dlatego też chcieli odbyć rozmowę na temat potencjalnych przenosin jeszcze przed rozpoczęciem letniego okienka transferowego.

Tobias w obecnym sezonie rozegrał łącznie 20 spotkań, notując w nich cztery asysty.

Udało mu się również zadebiutować w pierwszym zespole „Królewskich” podczas spotkania trzeciej rundy Pucharu Króla z Arandiną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy