MLS: Higuaín z pierwszym golem za oceanem. Co za bramka [WIDEO]

Źródło: Inter Miami

Gonzalo Higuaín strzelił w nocy swojego pierwszego gola w barwach Interu Miami.

Argentyński napastnik został piłkarzem amerykańskiego klubu w połowie września. Do Miami przeniósł się na zasadzie wolnego transferu po rozwiązaniu kontraktu z Juventusem. Od tamtej pory atakujący rozegrał w koszulce Interu trzy spotkania w MLS. Kilka dni temu zanotował asystę w przegranym przez jego zespół meczu z New York City FC (2:3).

W nocy ze środy na czwartek Inter mierzył się z New York Red Bulls. Zaraz po przerwie prowadzenie gospodarzom dał Omir Fernandez. Bardzo szybko wyrównał Matías Pellegrini.

10 minut przed końcem meczu Inter otrzymał rzut wolny kilka metrów przed polem karnym. Do piłki podszedł Higuaín, który mocnym i jednocześnie precyzyjnym uderzeniem dał ekipie z Miami trzy punkty.

Dla Interu było to czwarte zwycięstwo w tym sezonie MLS. Z 14 punktami na koncie zajmuje on dwunaste miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jarosław Królewski: Od tego zależy przyszłość trenera Jarosław Królewski: Od tego zależy przyszłość trenera Manchester City chce gwiazdę Premier League za ponad 100 milionów euro Manchester City chce gwiazdę Premier League za ponad 100 milionów euro Ważny zawodnik odejdzie z Lecha Poznań?! Ważny zawodnik odejdzie z Lecha Poznań?! Były trener Legii Warszawa o decyzji Jacka Zielińskiego. „Wystąpił u niego syndrom hazardzisty” Były trener Legii Warszawa o decyzji Jacka Zielińskiego. „Wystąpił u niego syndrom hazardzisty” Legenda Legii Warszawa może wzmocnić jej rezerwy Legenda Legii Warszawa może wzmocnić jej rezerwy Ole Gunnar Solskjær łączony z nową posadą Ole Gunnar Solskjær łączony z nową posadą Kontrakt piłkarza Wisły Kraków przedłużony, ale... i tak odejdzie?! Kontrakt piłkarza Wisły Kraków przedłużony, ale... i tak odejdzie?!