MLS: Pomylić własnego trenera? Nie ma problemu! | OFICJALNIE: Jaap Stam w FC Cincinatti

MLS: Pomylić własnego trenera? Nie ma problemu! | OFICJALNIE: Jaap Stam w FC Cincinatti
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Cincinatti

Jaap Stam został zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec FC Cincinatti. Nie obyło się jednak bez pomyłki, która została wyłapana przez fanów.

O tym, że 47-latek przejmie amerykański klub, mówiło się w zasadzie od dłuższego czasu. Na ogłoszenie tej informacji musieliśmy jednak zaczekać do czwartkowego popołudnia.

Ekipa występująca na co dzień w Major League Soccer poinformowała o zatrudnieniu Holendra za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie obyło się jednak bez wpadki.

Klub dodał bowiem zdjęcie nowego trenera. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to Stam. Jednak po głębszej analizie można dojść do wniosku, że postać na fotografii to ktoś zupełnie inny.

Wyłapali to też fani, którzy nie zauważyli u tajemniczej osoby charakterystycznego znamienia po prawej stronie czoła.

Dziennikarze podejrzewają, że postać na zdjęciu to Tinus van Teunenbroek, czyli człowiek odpowiedzialny za szkolenie młodzieży w Ajaksie Amsterdam.

Wracając jednak do Stama, najbardziej znanego z kariery piłkarskiej i występów choćby w reprezentacji Holandii i Manchesterze United, ma on w swoim dorobku prowadzenie takich klubów, jak Reading, PEC Zwolle oraz Feyenoord. Teraz czeka go nowe wyzwanie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy