MLS: Pomylić własnego trenera? Nie ma problemu! | OFICJALNIE: Jaap Stam w FC Cincinatti

MLS: Pomylić własnego trenera? Nie ma problemu! | OFICJALNIE: Jaap Stam w FC Cincinatti
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Cincinatti

Jaap Stam został zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec FC Cincinatti. Nie obyło się jednak bez pomyłki, która została wyłapana przez fanów.

O tym, że 47-latek przejmie amerykański klub, mówiło się w zasadzie od dłuższego czasu. Na ogłoszenie tej informacji musieliśmy jednak zaczekać do czwartkowego popołudnia.

Ekipa występująca na co dzień w Major League Soccer poinformowała o zatrudnieniu Holendra za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie obyło się jednak bez wpadki.

Klub dodał bowiem zdjęcie nowego trenera. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to Stam. Jednak po głębszej analizie można dojść do wniosku, że postać na fotografii to ktoś zupełnie inny.

Wyłapali to też fani, którzy nie zauważyli u tajemniczej osoby charakterystycznego znamienia po prawej stronie czoła.

Dziennikarze podejrzewają, że postać na zdjęciu to Tinus van Teunenbroek, czyli człowiek odpowiedzialny za szkolenie młodzieży w Ajaksie Amsterdam.

Wracając jednak do Stama, najbardziej znanego z kariery piłkarskiej i występów choćby w reprezentacji Holandii i Manchesterze United, ma on w swoim dorobku prowadzenie takich klubów, jak Reading, PEC Zwolle oraz Feyenoord. Teraz czeka go nowe wyzwanie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy