MLS: Wielka forma Przybyłki. Dwunasty gol w sezonie

MLS: Wielka forma Przybyłki. Dwunasty gol w sezonie fot. Piotr Kucza - FotoPYK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery,info

Kacper Przybyłko zdobył gola, a jego Philadelphia Union pokonała DC United.

W nocy naprzeciw siebie stanęły jedenastki Philadelphii Union oraz DC United. Górą byli ci pierwsi, którzy pokonali rywala w stosunku 3-1.

Bohaterem spotkania był Kacper Przybyłko. Polak już w piątej minucie otworzył wynik meczu, kiedy to wykorzystał znakomite dogranie Kaia Wagnera i umieścił piłkę w siatce.

Kolejne minuty również należały do 26-latka, który najpierw asystował przy bramce Brendana Aaronsona, by później znakomicie obsłużyć Ilsinho.

Gości było stać tego dnia wyłącznie na trafienie honorowe, a jego autorem był Luciano Acosta.

Dla byłego młodzieżowego reprezentanta Polski jest to dwunaste trafienie w tym sezonie MLS.

Jego zespół plasuje się w tabeli swojej konferencji na drugim miejscu z dorobkiem 48 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy