Mocna odpowiedź na słowa żony Ángela Di Maríí. „Pewnie nic jej nie smakowało w Manchesterze, bo jest taka kwaśna i gorzka”

Mocna odpowiedź na słowa żony Ángela Di Maríí. „Pewnie nic jej nie smakowało w Manchesterze, bo jest taka kwaśna i gorzka” fot. Jorgelina Cardoso [Instagram]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN

Sacha Lord postanowił odnieść się do słów żony Ángela Di Maríí uderzających w Manchester.

W 2014 roku Di María trafił do Manchesteru United, który zapłacił za niego Realowi Madryt około 75 milionów euro. Argentyńczyk rozegrał w barwach „Czerwonych Diabłów” 32 spotkania (cztery gole oraz 12 asyst) i po sezonie opuścił klub, przenosząc się do Paris Saint-Germain.

Ostatnio żona piłkarza wróciła wspomnieniami do ich pobytu w Anglii. - Było do bani. Kobiety miały blade twarze, całe białe ... to było dziwne. Wychodziłeś na ulicę i nie wiedziałeś, czy nikt nie zamierza cię zabić. Jedzenie było obrzydliwe, kobiety wyglądały jak porcelanowe lalki, wszystkie ułożone i chude, a obok nich ja z kucykiem i bez makijażu - przyznała Jorgelina Cardoso.

Dziennikarze ESPN skontaktowali się w tej sprawie z biurem Andy'ego Burnhama, burmistrza Manchesteru. Ostatecznie do słów Cardoso odniósł się Sacha Lord - przedsiębiorca i doradca ds. ekonomii nocnej w hrabstwie Greater Manchester.

- W jednym punkcie się z nią zgadzam. Będąc przez całe życie kibicem MU, ten okres również był dla mnie przygnębiający. Jej męża kupiono za prawie 60 milionów funtów, po czym sprzedano go rok później. Bez wątpienia to jedna z największych wpadek autorstwa United.

- Jeśli chodzi o nasze jedzenie, mamy wiele znakomitych restauracji w całym regionie. Mogę tylko domyślać się, że jej kubki smakowe zostały zniszczone przez to, jaka jest kwaśna i gorzka.

- Będąc przy kulturze, kiedy rozmyślam o Manchesterze, myślę choćby o rewolucji przemysłowej, sufrażystkach, Marksie i Engelsie, masakrze w Peterloo, komputerze, dzieleniu atomu, grafenie, tekstyliach, kanałach, kolei, piłce nożnej i muzyce.

- Życzę tej parze wszystkiego dobrego w tak trudnym czasie. Mam nadzieję, że mądrze wykorzysta ona więcej wolnego, odkurzając przynajmniej część swoich drogich torebek - powiedział Lord.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy