Mohamed Salah podjął decyzję na temat najbliższej przyszłości

Mohamed Salah podjął decyzję na temat najbliższej przyszłości fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Liverpool | TheAthletic.com

Mohamed Salah wziął udział w konferencji prasowej przed finałem Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Egipcjanin w jej trakcie potwierdził, że zostaje w Liverpoolu na następny sezon.

Umowa najlepszego strzelca Premier League w sezonie 2021/2022 (ex aequo z Heung-min Sonem) wygasa 30 czerwca 2023 roku, a strony wciąż nie doszły do porozumienia.

W tej sytuacji kluczowe będą najbliższe miesiące, w trakcie których rozmowy kontraktowe powinny wejść na wyższy poziom. Tom Werner, prezydent Liverpoolu, oznajmił, że blisko 30-letni piłkarz został zapewniony przez klub, że wszyscy pragną go zatrzymać na Anfield.

Mohamed Salah także nastawia się na kontynuowanie współpracy, przynajmniej w perspektywie krótkoterminowej, co potwierdził podczas zisiejszej konferencji prasowej przed meczem z Realem Madryt, który notabene ma go na swojej liście życzeń.

– Z pewnością zostaję na następny sezon – oświadczył Egipcjanin.

Triumfator Ligi Mistrzów z 2019 roku w dobiegającej końca kampanii rozegrał łącznie 50 spotkań, zdobył 31 bramek i zanotował 16 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy