Moises Caicedo kosztuje 100 milionów funtów

Moises Caicedo kosztuje 100 milionów funtów fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: The Times

Chelsea, która szaleje w zimowym oknie, stara się usilnie o angaż Moisésa Caicedo. Brighton & Hove Albion nie zamierza negocjować. Sprzeda zawodnika w styczniu, gdy na stole pojawi się 100 milionów funtów - donosi „The Athletic”.

21-letni Ekwadorczyk to z pewnością jeden z bardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia. Wychowanek Independiente po wypożyczeniu do belgijskiego Beerschot V.A. znacznie poprawił swoją grę i obecnie jest jednym z liderów Brighton.

Środkowy z Santo Domingo rozegrał już na przestrzeni bieżącej kampanii 21 spotkań, w których to zaliczył po trafieniu i asyście. Caicedo spędził na murawie ponad 1830 minut, co uwydatnia jego pozycję w składzie.

Nie dziwota więc, że 28-krotny reprezentant kraju generuje spore zainteresowanie wśród gigantów, w tym Liverpoolu i Chelsea.

Oczywiście, to londyńczycy zaangażowali się w sprawę bardziej. „The Blues”, chcąc wyprzedzić konkurencję, złożyli nawet pierwszą ofertę za południowoamerykańską perełkę, lecz ta z miejsca została odrzucona. „Mewy” nie zgodziły się na 55 milionów funtów, gdyż nie mają zamiaru żegnać się ze swoją gwiazdą w styczniu.

Drużyna ze Stamford Bridge się nie poddaje. „Daily Mirror” poinformowało niedawno, że w biurach londyńskiej ekipy opracowywana jest już nowa oferta, sięgająca 65 milionów funtów. Jak się okazuje, to wciąż za mało.

W związku z poważnym zainteresowaniem Chelsea klub z AMEX Stadium wycenia Caicedo na 100 milionów euro, nie godząc się na żadne negocjacje poniżej tej kwoty. Oczywiście, zagrywka ta ma odstraszyć londyńczyków, którzy raczej nie sprostają tym wymaganiom.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy